O nas - CKSK.pl Wrocław

We speak English!

Please contact us for any information via phone + 48 510 952 275 or + 48 536 500 509

 

Wir sprechen deutsch!

Bitte kontaktieren Sie uns unter + 48 510 952 275 oder + 48 536 500 509

 

Мы говорим по-русски!

Пожалуйста, свяжитесь с нами для получения любой информации по телефону + 48 536 500 609

 

CLOSE WINDOW

  • APATOR: 0,00
  • ARTERIA: 25,19 0,76
  • ARTMAN: 49,90 1,42
  • ATMGRUPA: 0,00
  • ASSECOPOL: 63,65 1,68
  • ASSECOSLO: 0,00
  • ATMGRUPA: 0,00
  • B3SYSTEM: 10,00 -2,72
Planuj, zarządzaj, rozwijaj. Księgowość pozostaw NAM.Doświadczenie, wiedza i zaufanie.Dostęp do twoich danych. Z każdego miejsca na Ziemi.Raj podatkowy w Polsce. Spółki komandytowo-akcyjne.

O nas

Oferujemy kompleksową obsługę księgową, kadrową oraz prawną dla małych i średnich przedsiębiorstw. Świadczymy także usługi dla spółek zamierzających zadebiutować na parkiecie giełdy. Dostosowujemy ich politykę finansową do obowiązujących przepisów oraz standardów rachunkowości.
 

ZAUFANIE

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych zapewnia swoim Klientom stałą współpracę opartą o wykorzystanie nowoczesnych narzędzi w zakresie świadczonych usług finansowo-księgowych.

Specjalizujemy się w obsłudze kadrowej, księgowej oraz prawnej spółek publicznych i firm, które w przyszłości planują debiut na jednym z rynków Giełdy Papierów Wartościowych w celu  pozyskania najtańszych środków na dalszy rozwój.

 

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA

 

Zdobyte przez nas dotychczasowe doświadczenie oraz wiedza są konsekwentnie rozwijane.

Jedną z nowych specjalizacji Centrum Księgowego Spółek Kapitałowych jest prowadzenie spółek komandytowo-akcyjnych potocznie zwanych "rajami podatkowymi" w Polsce, które wymagają dużej wiedzy i mocnego zaplecza prawno-podatkowego.

Doświadczony zespół oraz współpraca ze specjalistami w dziedzinie rynku kapitałowego zapewniają realizację powierzonych zadań zgodnie z literą prawa oraz obowiązującymi standardami rachunkowości.

 

NOWE TECHNOLOGIE: większe możliwości - mniejsze koszty

 

Korzystamy z innowacyjnych rozwiązań IT i automatyzujemy wiele procesów zarówno po stronie biura, jak i po stronie klienta. Dzięki temu nasi klienci płacą mniej i korzystają z lepszych usług. Nowoczesna platforma internetowa, jaką dysponujemy jest w pełni zintegrowana z system księgowym Biura oraz klienta.

Automatyzacja procesów księgowych pozwala na skrócenie czasu wprowadzania dokumentów, wyeliminowanie błędów, sporządzanie bilansu, raportów dla zarządów spółek, czy analiz odpowiadających bieżącym potrzebom klientów.

Klienci decydujący się na współpracę z CKSK otrzymują stały dostęp do platformy internetowej, aby w prosty i szybki sposób mogli sprawdzić, na jakim etapie księgowym  znajdują się przesłane  dokumenty. Wszelkie działania finansowe prowadzone są pod pełną kontrolą spółki.

 

GWARANTOWANA JAKOŚĆ USŁUG KSIĘGOWYCH

 

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych prowadzi księgowość dla kilkunastu firm wprowadzonych na Giełdę Papierów Wartościowych i rynek Newconnect.  Sprawozdania finansowe oraz bilanse tych spółek publikowane są w raportach giełdowych w systemie ESPI oraz EBI, a także weryfikowane i oceniane przez kierownictwo firm, inwestorów i analityków giełdowych oraz Komisję Nadzoru Finansowego.

I właśnie ci klienci, w szczególny sposób doceniają nasze doświadczenie, profesjonalizm, kompetencje biznesowe, umiejętność rozwiązywania złożonych problemów i duże zaangażowanie w sprawy firmy. Przekłada się to na wysoką jakość świadczonych usług.

Głównym celem CKSK jest oferowanie wysokiej jakości usług księgowych świadczonych przez wykwalifikowany zespół księgowych z długoletnim doświadczeniem.

Dbamy o utrzymanie Państwa satysfakcji z wysokiego standardu świadczonych usług. W tym celu osobisty doradca CKSK czuwa nad Państwa zadowoleniem oraz harmonijną współpracą.

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych działa na podstawie wydanej przez Ministra Finansów licencji na usługowe prowadzenie rachunkowości.

Posiadamy polisę ubezpieczeniową na sumę  1 000 000,00zł


NASI KLIENCI
Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń +48 531 57 19 84