Cennik usług w CKSK Wrocław

Strona główna    –   Oferta   –   Biuro rachunkowe   –   Cennik usług

Księgowość
uproszczona

Księgowość
pełna

Kadry i płace

Cennik

Cennik usług – CKSK

Biuro rachunkowe Wrocław – Ceny i Promocje

Wysokość wynagrodzenia za usługi możesz ustalić i wynegocjować osobiście. Kryteriami wyceny są między innymi rodzaj prowadzonej działalności, ilość dokumentów, Twoje możliwości finansowe oraz potrzeby.

Jeśli chcą Państwo uzyskać bliższe informacje na temat naszych cen, prosimy o wypełnienie formularza w zakładce kontakt i skontaktowanie się z nami telefonicznie bądź osobiście (CKSK Biuro rachunkowe- cennik: Wrocław)

Przez okres przygotowywania procedury współpracy z Autoryzowanym Doradcą oraz z Domem Maklerskim księgowość (zarówno przed, jak i po debiucie giełdowym) będzie prowadzona z 50% bonusem. Proponujemy ponadto możliwość dokapitalizowania spółki ze środków własnych (tj. z tzw. funduszu „private equity”) oraz pokrycie wszystkich kosztów ze środków unijnych.

 

Czyli?

Księgowość i cały proces pozyskania najtańszych środków na dalszy rozwój firmy, za darmo!

Pierwsze kroki w biznesie można stawiać na kilka różnych sposobów – jednoosobowa działalność gospodarcza, spółka jawna, cywilna czy z ograniczoną odpowiedzialnością. Typy tych działalności różnią się od siebie m.in. formalnościami związanymi z ich zakładaniem, przepisami podatkowymi i sposobem prowadzenia księgowości. Jednoosobowa działalność gospodarcza może korzystać z uproszczonej księgowości, natomiast każdy właściciel spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ma obowiązek prowadzenia pełnej księgowości. To zadanie niełatwe i wymagające sporych nakładów pracy, dlatego też zdecydowanie lepiej jest zlecić je profesjonalistom.

Księgowość spółki z o.o. – co składa się na cenę usług?

Za prowadzenie takich czynności, jak pełna księgowość spółki z o.o. cena za usługę będzie wyższa, niż w przypadku innych typów działalności. Profesjonalne biuro rachunkowe w takiej sytuacji realizuje bardzo precyzyjny i sformalizowany system ewidencji, dzięki któremu można zdobywać informacje na temat sytuacji finansowej danego podmiotu. Pełna księgowość wymaga ewidencjonowania każdej, nawet najdrobniejszej kwoty, która przepływa przez firmę. Istnieje również obowiązek przygotowywania sprawozdania finansowego, czyli dokumentu, który obejmuje bilans wskazujący stan majątku oraz zobowiązań, rachunek zysków i strat, a także dodatkowe zapisy, np. informacje o pracownikach, pokrycie strat lub instrukcje pomocne do interpretacji sprawozdania.

Nasze biuro rachunkowe oprócz podstawowych czynności związanych z prowadzeniem pełnej księgowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością w cenie oferuje także dodatkowe udogodnienia, takie jak m.in.
N
Bieżąca opieka księgowego oraz nadzór głównego księgowego nad prowadzoną działalnością gospodarczą,
N
Przygotowywanie przelewów na zobowiązania podatkowe
N
Reprezentowanie klienta przed urzędami w zakresie objętym udzielonym pełnomocnictwem
N
Opracowanie planu kont i polityki rachunkowości
N
Sporządzanie deklaracji i rozliczeń podatkowych (CIT, PIT, VAT) oraz sprawozdań do GUS i NBP
N
Przygotowywanie analiz niezbędnych w trakcie podejmowanych decyzji przez zarząd.

Prowadząc księgowość spółki z o.o. cenimy dbałość o detale

Wszystkie usługi księgowe prowadzone są przez nas zgodnie z: Ustawą o rachunkowości, Ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych oraz Ustawą o podatku od towarów i usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam działać kompleksowo i doradzać klientom nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Dzięki zaufaniu doświadczonym specjalistom z zakresu rachunkowości, ogromny zakres odpowiedzialności przestaje spoczywać na zarządzie spółki. Nie ponosi on dużego ryzyka oraz kar za najmniejszy błąd. Tym samym osoby decyzyjne w spółce z ograniczoną odpowiedzialnością mogą skupić się na działaniach służących rozwojowi biznesu. Współpraca z naszym biurem księgowym przebiega sprawnie nawet wtedy, gdy zaistnieje potrzeba uzyskania pilnego dostępu do niezbędnych danych. Za pomocą automatyzacji i nowoczesnych technologii w postaci platformy internetowej, klient może w każdej chwili zapoznać się z wszystkimi dokumentami finansowymi oraz raportami. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi.

Centrum Księgowe Spółek Kapitałowych

The business focus of CKSK is comprehensive accounting, HR and legal services for companies and business organisations, with particular emphasis on commercial law companies. Partnerships limited by stocks form the largest group of CKSK customers. We provide our accounting services in compliance with the applicable laws: the Accounting Act of 29 September 1994, the Corporate Income Tax Act of 15 February 1992 and the Goods and Services Tax Act of 11 March 2004, as amended from time to time, as well as other legal acts that apply to the preparation of tax returns for businesses (PIT-11, PIT 40, PIT 8R, PIT 8AR).